O mně

Kdo jsem? 

Jmenuji se Kateřina Hůlková. Jsem propagační grafička, krejčová a výtvarnice, žijící v Trutnově. 

Zakázkové šití na míru

Jsem zastánkyní myšlenky udržitelné módy a proto si zakládám na tom, aby mé oděvy perfektně padly, odrážely osobnost zákazníka a měly dlouhou živostnost. Jinými slovy, aby se staly klenotem či stálicí Vašeho šatníku. Svým zákazníkům nabízím kompletní servis od prvotní konzultace a zjištění přání a představ zákazníka, přes poradenství týkající se střihových úprav, látek a stylu, až po precizní vypracování oděvu. Každá ososbnost je jiná, stejně jako postava. jde mi o to, aby zákazníkovi hotové šaty lichotily a zároveň se v nich cítil sám sebou. Vždy ráda poradím. Zajímám se o techniky tradiční a vysoké krejčoviny. Mám praktické zkušenosti s choulostivými materiály jako je prádlový satén, krepdešín nebo hedvábný šifon. Kromě dámských oděvů se zaměřuji i na pánkou krejčovinu a společenské oděvní doplňky (pompadůrky, kravaty, motýlky). 


Co mohou moji klienti očekávat?

1. Konzultaci, vyslechnutí představ zákazníka, doporučení střihu nebo návrh modelu;
2. pomoc s výběrem látek. Doporučení různých možností a cenových variant. Vysvětlení vlastností jednotlivých tkanin a vliv těchto vlastností na výsledný vzhled oděvu;
3. orientační kresbu/návrh výsledného vzhledu;
4. průběžné informování o procesu tvorby;
5. kontrolní zkoušku a případné dodatečné úpravy.

Co Vám ráda vytvořím?

- plesové šaty a společenský oděv
- svatební šaty
- denní šaty, halenky, kabátky, kalhoty, sukně, atd... :)

Mrkněte také na další PŘÍKLADY MÉ PRÁCE.


Chcete se sejít a dát konkrétní tvar svým vysněným šatům? Zavolejte mi na 732 823 019 nebo pište na info@katerinahulkova.czGrafický design a propagace

Jsem absolventkou oboru Propagační výtvarníctví na VOŠG a SPŠG Hellichova v Praze a mám desetiletou praxi v oblasti webdesignu a reklamní grafiky. V současnosti se věnuji  zejména tištěné grafice a tvorbě vizuálního firemního stylu. Nabízím také grafické práce s prvky ruční i vektorové ilustrace. 


Výtvarnictví

Po absolvování  Střední průmyslové školy grafické v Praze jsem výtvarnou činnost na čas upozadila, abych se mohla věnovat studiu Anglistiky a Amerikanistiky. Po škole jsem se vrátila k počítačové grafice.  

Zpět ke kresbě a malbě jsem se vrálite před relativně krátkou dobou. v současnosti mám za sebou dva projekty vytvořené společně s kamarádkou Alenou Valentovou ( Série maleb na společna téma "Manželská erotika je můj koníček" a soubor kreseb, zabývajících se motivem psychologických a společenských zdí) . Jako vystavujícíc jsem se účastnila několika výstav v Trutnově, Praze a Josefově. 

Od jara 2018 jsem do prosince 2019 jsem byla členkou Spolku podkrkonošských výtvarníků Trutnov. Během této krátké doby byla mojí vedlejší činností ve spolku příprava propagačních grafických materiálů SPV včetné návrhu nového loga, grafické zpracování a správa webových stránek a facebookové prezentace. 


Kateřina Hůlková
26. prosince 2019


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace